O naszym biurze rachunkowym


Biuro rachunkowe Prosperity Polska powstało formalnie 13 lutego 2009 roku i jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, którą powołuje akt notarialny z dnia 5 lutego 2009 – Repertorium”A” Numer 1001/2009. Spółka została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców – Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 0000323335 na podstawie postanowienia z dnia 13 lutego 2009 roku Sądu Rejonowego dla Krakowa śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego. Nasze portfolio klientów to firmy, których obsługa finansowa dodaje nam prestiżu utwierdzając w przekonaniu, iż działania rozwojowe biura zmierzają w dobrą stronę.

Nasi pracownicy posiadają wymagane wykształcenie ekonomiczne, które stanowi mocną podstawę doświadczenia jakie zdobywają przez lata pracą w sektorze finansowym. Firma dokłada wszelkich starań, aby zdobywane informacje były aktualne, a proces podnoszenia kwalifikacji pracowników nieustanny – co gwarantuje między innymi udział w szkoleniach branżowych, dostęp do profesjonalnych portali wiedzy związanych z działalnością.

Stawiamy na wysoką jakość naszych usług, która wspierana jest innowacyjną technologią (programy, serwer i sprzęt, jaki posiadamy na użytek naszych pracowników). Do obsługi naszych klientów stosujemy oprogramowanie Enova krakowskiej firmy Soneta Sp. z o.o. Jest to kompleksowy program zarządzania księgowością, kadrami, finansami. System pozwala na mobilną pracę z dowolnego miejsca, przy założeniu, iż istnieje dostęp do łącza internetowego oraz odpowiednich zabezpieczeń programowych. Biura posiada także profesjonalny serwer, który w połączeniu ze sprzętem komputerowym spółki daje wręcz nieograniczone możliwości w pełnym wykorzystaniu systemu Enova, mobilną pracę, lepszą i szybszą wymianę informacji z klientami firmy, integrację systemu księgowego z systemami finansowymi klientów, jak również umożliwia klientom firmy przetwarzanie danych za pomocą systemu Enova, co przyspieszy dostęp do danych i raportów finansowych . Dodatkowo możemy pochwalić się dobrą lokalizacją z dużą ilością miejsc parkingowych.

Zaufali nam


Poniżej przygotowaliśmy listę firm, które korzystają lub korzystały z naszych usługi. Jesteśmy dumni, że możemy ich godnie reprezentować w obszarze finansowym. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę.

» Wyższa Szoła Biznesu - National-Louis University
» Akademickie Liceum i Gimnazjum im. Króla Bolesława Chrobrego
» Fundacja Młodzież Edukacja Przyszłość
» TURSKI Sp. z o.o.
» Zakład Produkcji Jogurtów "MAGDA"
» "MAGDA" Sp. z o.o.
» „FONLINE” Spółka z o.o.
» Usługi remontowo-budowlane Dominik Sopata
» Usługi budowlane Józef Weselak
» Agencja reklamowa Etalon Group
» Business Management Group Sp. z o.o.
» Halina Woźniak Pralnia BŁĘKITNA
» Fundacja Bezpieczne Polskie Drogi

oraz inne firmy na ryczałcie.

Poznaj nasze możliwości


Masz pytania? Napisz lub zadzwoń, a nasi specjaliści pomogą rozwiać Twoje wątpliwości.

Poniżej odnajdziesz szybkie menu do danych kontaktowych, poznasz bliżej naszych pracowników, dowiesz się więcej o naszej ofercie lub powrócisz na stronę główną serwisu.


Do pobrania


Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa ofertę oraz cennik do pobrania w wersji PDF. Proszę się z nimi zapoznać pamiętając, że są to jedynie orientacyjne koszty usług, które mogą ulec zmianie w zależności od zakresu obowiązków - stąd dolne granice cenowe.

© Projekt i utrzymanie : Etalon Group

Copyright © Prosperity Sp. z o.o. | All Rights Reserved